Tradicinės lopšinės ir žaidinimai

TRADICINIŲ LOPŠINIŲ IR ŽAIDINIMŲ UŽSIĖMIMAI.
 
Trumpai apie užsiėmimus:
 
Jaukieji pirmadienio priešpiečiai šeimoms su mažyliais Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10)
Užsiėmimai "Tradicinės lopšinės ir žaidinimai" vyksta pirmadieniais: 10 val. - „jaunesniųjų grupė“ šeimos su mažyliais iki 1 m. bei augančiais pilvukuose), o 11 val. – „vyresniųjų grupė“ (šeimos su mažyliais nuo 1 m.). Registruotis galite telefonu (8 46) 312113 arba el. paštu loreta.darguziene@etnocentras.lt

Svarbu: nenorime klaidinti nežinančiųjų, todėl informuojame, kad pagrindinis užsiėmimų tikslas yra ne vaikučių muzikinis lavinimas, o siekis sugrąžinti tradicinių kūrinėlių, skirtų mūsų mažiesiems, skambėjimą namuose. Taigi tai, ką veikiame šių užsiėmimų metu, yra skirta išmokti ne vaikui, o tėveliams ar kitiems vyresniesiems... O kol tėveliai mokosi, vaikučiai smagiai leidžia laiką bendraamžių draugijoje.
 
Taip pat svarbu: lopšinės, mylavimai, sūpavimai, kykojimai, žaidinimai yra nesudėtingi, lengvai įsimenami ir improvizuojami, todėl net ir neturint didelių muzikinių gebėjimų gali tapti kasdiene jūsų bendravimo su kūdikiu forma. Ar esate girdėję apie mamos dainavimo įtaką pilvelyje nešiojamam kūdikiui, apie sūpuojant, myluojant mažylį kuriamą saugų prieraišumą, apie paaugusio vaikelio supažindinimo su jo kūno dalimis ar jį supančiu pasauliu per tradicinius dainelių tekstus galimybes ir pan.? Išbandykite ir įsitikinkite!

 Kaina 1,45 Eur, vietų skaičius ribotas.

Data: 2017-11-27 | Pradžia: 10:00 val