LIAUDIŠKASIS SIUVINĖJIMAS. Keturių praktinių užsiėmimų ciklas pradedantiesiems nuotoliniu būdu

Lapkričio 11, 18, 25, gruodžio 2 d. (trečiadieniais) 18.00 val. kviečiame į keturių praktinių užsiėmimų ciklą pradedantiesiems - LIAUDIŠKASIS SIUVINĖJIMAS. Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu per ,,Zoom" platformą.

DĖMESIO - registracija iki lapkričio 9 d. 14.00 val. nuorodoje: https://cutt.ly/JgDklfv

Užsiėmimų ciklo kaina - 11.60 eur (mokėjimo informacija bus išsiųsta užsiregistravus).

Rankdarbių siuvinėjimas ilgą laiką buvo neatsiejamas nuo moters kasdienybės. Kiekviena stengėsi savo buitį ir aprėdus pagražinti, o taip pat ir iš kitų išsiskirti, demonstruodama savo kruopštumą ir darbštumą. Klaipėdos etnokultūros centras skatina nepamiršti šios gražios tradicijos ir organizuoja liaudiškojo siuvinėjimo mokymus, skirtus pradedantiesiems. Jų metu bus mokoma pagrindinių siuvinėjimo dygsnelių, tęsiančių lietuvių liaudies meno tradicijas. Bent keletą jų išmokus, galima nesunkiai pasigaminti dailų rankdarbį savo reikmėms ar dovaną artimajam: maišelį, nosinę, skarelę, delmoną, staltiesėlę, o gal net staltiesę Kūčių stalui. Užsiėmimų dalyvius siuvinėjimo dygsnelių mokys tradicinės tekstilės siuvinėtoja Irena Ungaro.

SIUVINĖJIMO MOKYMŲ TEMOS:

Lapkričio 11  d. Dekoratyvinės siūlės ir kilpinis  siuvinėjimas;

Lapkričio 18 d. Pildymo technika;

Lapkričio 25 d.  Siuvinėjimas kryželiu ir siuvinėjimas karoliukais;

Gruodžio 2 d.  Peltakis ir adinukė.

Mokymai organizuojama įgyvendinant Klaipėdos etnokultūros centro projektą „Mažosios Lietuvos amatystė“, kurį remia Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt/, globoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

 

Data: 2020-11-11 | Pradžia: 18:00 val