Lyliumai su Rasa Serra. ATŠAUKTAS

Apgailestaujame, tačiau dėl sugriežtėjusių karantino sąlygų tiesioginę renginio transliaciją atšaukiame. Kviečiame likti kartu ir apsilankyti Klaipėdos etnokultūros centro tiesioginių transliacijų skiltyje ,,Vaizdo įrašai“, kurioje, tikimės, rasite kuo pasidžiaugti.

Gruodžio 18 d. 18 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia ramų advento vakarą praleisti kartu, klausantis programos “Lyliumai su Rasa Serra” tiesioginės transliacijos. Girdėsite santūrų Kalėdų laukimą atspindinčias ir savo poetiniu stiliumi iš didelio tradicinių dainų lobyno išsiskiriančias dzūkiškas dainas, dar vadinamas advento-Kalėdų giesmėmis. Programą papuoš fleitos (A. Gaubienė) bei kanklių (I. Spalinskaitė-Kurienė) improvizacijos. Tiesioginę transliaciją stebėkite įstaigos ,,Facebook“ paskyroje @etnocentras.lt

            Rasa Serra – solistė, liaudies dainų atlikėja, savo dainomis puošianti įvairius šalyje ir už jos ribų vykstančius renginius, aktyviai dalyvaujanti Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuojamuose renginiuose. Rasos Serra atliekamos liaudies dainos ir jų motyvai skamba daugelio Lietuvos bei užsienio šiuolaikinės elektroninės muzikos kūrėjų, tokių kaip „Enigma", „DONIS“, „Exem“, „Filtered Tools", „Saint Of Sin“, ir kt. kompozicijose.

            Akvilina Gaubienė – profesionali fleitininkė, grojanti Karinių jūrų pajėgų (KJP) orkestre. Šiame orkestre pasirodo ir kaip solistė. Dalyvauja įvairiuose projektuose, papuošdama juos fleitos improvizacijomis. Domisi liaudies muzika, puoselėja Klaipėdos krašto dainas bei tradicijas. Fleitos muzikavimo subtilybėmis mielai dalinasi su vaikais, norinčiais groti fleita.

            Ingrida Spalinskaitė-Kurienė profesionali koncertinių kanklių atlikėja, taip pat scenoje matoma simfoninių ir kamerinių orkestrų sudėtyje, kaip mušamųjų instrumentų grupės narė. Šias veiklas su meile ir džiaugsmu derina bendradarbiaudama su įvairių žanrų menininkais bei savo žinias perduodama jaunajai muzikų kartai.

            Šis koncertas yra vienas iš projekto „Etnoreidas“ renginių. Projektas ,,Etnoreidas“ – įvairių etnokultūrinių renginių ciklas, pristatantis autentiško ir modernaus folkloro projektus, įdomius naujus atlikėjus, kūrybiškas idėjas, iniciatyvas ar kitas etnoraiškas. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt.

Data: 2020-12-18 | Pradžia: 18:00 val