RAMĖJA. Postfolkloro muzikos dueto koncertas

Koncertą galėsite stebėti nuotoliniu būdu spalio 29 d. 18 val., įstaigos Facebook paskyroje

Spalio 29 d. 18 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į postfolkloro muzikos dueto „Ramėja“ koncertą. Kristijono Lučinsko ir Marijos Magdalenos Žemaitytės duetas lietuvių liaudies dainų melodijas apjungia instrumentinėmis bei vokalinėmis improvizacijomis. Kurdami šiuolaikišką postfolkloro muziką, atlikėjai į pagalbą pasitelkia tradicinius instrumentus (kankles, birbynę ir kt.), akustinių ir elektroninių instrumentų garsynus. Jaukų spalio 29-osios vakarą  „RAMĖJA“ pristatys kūrinius iš šiuo metu įrašinėjamo pirmojo grupės albumo.

Renginys nemokamas. Būtina registracija tel. (8 46) 312 113 arba užpildant registracijos formą shorturl.at/CQS58

Kristijono Lučinsko kūrybiniai darbai girdimi Lietuvos bei užsienio eteryje, teatruose, festivalių scenose, muzika skamba prestižiniais apdovanojimais įvertintuose spektakliuose. Marija Magdalena Žemaitytė yra žinoma Klaipėdos Jaunimo teatro aktorė, grupės „Graži ir galinga“ narė, aktyviai dalyvauja socialiniuose bei meniniuose projektuose Afrikoje ir Lietuvoje.

Postfolkloro muzikos dueto „Ramėja“ koncertas yra vienas iš projekto „Etnoreidas“ renginių. Projektas ,,Etnoreidas“ – įvairių etnokultūrinių renginių ciklas, pristatantis autentiško ir modernaus folkloro projektus, įdomius naujus atlikėjus, kūrybiškas idėjas, iniciatyvas ar kitas etnoraiškas. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt.

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Primename, kad organizatorių patalpose vykstančių renginių metu privaloma laikytis LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

Data: 2020-10-29 | Pradžia: 18:00-19:00 val