Susitikimai su VšĮ "Vilniaus puodžių cechas" meistrais

Rugsėjo 24-25 dienomis Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centre (Daržų g. 10) svečiuosis VšĮ "Vilniaus puodžių cechas" meistrai". Kviečiame į susitikimus su garsiais Lietuvos keramikais, kurie parengė klaipėdiečiams turiningą programą koklių tema.

Rugsėjo 24 d. atidaroma paroda „Renesanso koklių rekonstrukcijos“ iš VšĮ „Vilniaus puodžių cechas“ fondų. 17.00 val. kviečiame į parodos sutiktuves ir keramiko Dainiaus Strazdo paskaitą „Gotikos ir renesanso kokliai: dizaino ir meno kūrinio technologija“. Paskaitoje bus apžvelgiama gotikos ir renesanso krosnių raida, šildymo funkcijos tobulinimas, koklių bei koklių matricų gamyba, istorinių glazūrų atkūrimo technologija. Būtina registracija tel. (8 46) 310 022.

18.30 val. vyks koklio lipdymo edukacija, kuri bus kartojama rugsėjo 25 d. 17.00 val. Būtina registracija tel. (8 46) 310 022.

Tai Klaipėdos etnokultūros centro projekto „Mažosios Lietuvos amatystė“, finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos www.ltkt.lt, renginiai.

Renginiai gali būti fotografuojami, filmuojami, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginių metu privaloma laikytis LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių.


VšĮ „Vilniaus puodžių cechas“ archyvo nuotrauka

Data: 2020-09-24 | Pradžia: 17:00 val