Tekstilės marginimo augalais dirbtuvės

Rugpjūčio 27 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) vyks tekstilės marginimo augalais dirbtuvės, kurias ves Kristina Šoriene. Dirbtuvių metu sužinosime kokiomis spalvomis tekstilę nudažo pievų, laukų augalai bei pasidarysime augalų antspaudus ant medvilninės medžiagos, iš kurios vėliau bus galima pasiūti maišelį dovanėlei, arbatžolėms laikyti  ar takelį savo mylimam arbatos staleliui. Užsiėmimas mokamas. Dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija tel. 8 (46) 312113.

Pasak edukatorės, Lietuvos gamtoje gausu natūralių spalvų ir augalų raštų dovanų, kurias galime kūrybiškai panaudoti ir pritaikyti savo kasdienybėje, buityje ar kūryboje.

Dirbtuvės yra vienas iš projekto „Etnoreidas“ renginių. Projektas ,,Etnoreidas“ – įvairių etnokultūrinių renginių ciklas, pristatantis autentiško ir modernaus folkloro projektus, įdomius naujus atlikėjus, kūrybiškas idėjas, iniciatyvas ar kitas etnoraiškas. Projektą ,,Etnoreidas“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt. 

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Primename, kad renginių metu privaloma laikytis LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

Data: 2020-08-27 | Pradžia: 17:30-20:00 val