Tradicinių šokių klubas | Mokymai

Ketvirtadieniais kviečiame jaunimą ir ne tik į tradicinių šokių klubo vakarus - mokymus bei vakarones. Kviečiame prisijungti!
Šį ketvirtadienį (lapkričio 28-ąją) Etnokultūros centro tradicinių šokių klube svečiuosis Augustas Černiauskas (Vilniaus tradicinių šokių klubo šokėjas, muzikantas, mokytojas).
Šokių entuziastas Augustas šoka jau maždaug 8 metus, yra dalyvavęs įvairiuose šokių renginiuose Lietuvoje bei kitose Europos šalyse. Šokti mokėsi iš įvairių mokytojų - tad patirtis sukaupta įvairiapusė, o šokio mokyti pradėjo maždaug 2017 metais. Vedė mokymus skirtinguose Lietuvos miestuose, Portugalijoje, Latvijoje, Lenkijoje, taip pat ne kartą buvo pagalbininkas kito mokytojo vedamuose mokymuose.
Šių mokymų tikslas bus prisiminti trijų šokių - polkos, valso ir fokstroto pagrindus bei patobulinti juos Augusto įgyta patirtimi paremtomis rekomendacijomis! Mokymuose daugiausiai dėmesio skirsime 3 svarbiems dalykams - kontaktui poroje, aplinkos pajautimui ir muzikai.

Iki smagaus susitikimo šokių aikštelėje!
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nuo 2012-ųjų m. Klaipėdos m. sav. etnokultūros centre, ketvirtadieniais vyksta tradicinių šokių vakarai. Gyva muzika, jauki senamiesčio aplinka, gražūs žmonės ir prasmingas laisvalaikis. Tai atvira socialinė - kultūrinė erdvė, kurioje per tradicinį šokį, muziką savo vietą ir save gali atrasti kiekvienas.

KTŠK puslapis FB:
https://www.facebook.com/klaipedostradiciniusokiuklubas/
KTŠK grupės puslapis FB:
https://www.facebook.com/groups/klaipedos.tradiciniu.sokiu.klubas/?ref=bookmarks

PRISIJUNKITE !!!
(su avalyne, kuri padeda kojoms šokti :) )

Klaipėdos tradicinių šokių klubo vakarai - mokymai ir vakaronės Etnokultūros centre - viena projekto ,,ETNOREIDAS", iš dalies finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos, tęstinių veiklų.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse

Data: 2019 11 28 | Pradžia: 18:00 val