Trijų dienų sodų pynimo dirbtuvės

Karantino metu atšaukiami ar vėlesniam laikui atidedami Klaipėdos etnokultūros centro atvirose ir uždarose erdvėse suplanuoti renginiai.

Spalio 5-7 d., 19-21 d. ir lapkričio 9-11 d. 17.00 val. Klaipėdos etnokultūros centro keramikos dirbtuvėse (Bažnyčių g. 4/ Daržų g. 10) vyks sodų pynimo dirbtuvės, kurias ves tradicinių amatų meistrė klaipėdietė Margarita Macijauskienė. Užsiėmimų dalyviai susipažins su šiaudinių sodų tradicija, kuri yra įtraukta į Lietuvos Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą, išmoks pasiruošti žaliavą pynimui bei susikurs po nedidelį sodą savo namams. Užsiėmimas mokamas. Dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija tel. 8 (46) 312113.

Sodų pynimo dirbtuvės organizuojamos įgyvendinant Klaipėdos etnokultūros centro projektą „Mažosios Lietuvos amatystė“, kurį remia Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt, globoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Primename, kad renginių metu privaloma laikytis LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

Data: 2020-10-19 | Pradžia: 17:00–19:00 val