Liaudiškojo siuvinėjimo technikos

Vasarą Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) bus mokoma liaudiškojo siuvinėjimo technikų, kurias Mažosios Lietuvos moterys pritaikydavo tekstilinių krepšelių, vadinamų delmonais, puošybai. Viename delmone dažnai derinti skirtingų rūšių ir skirtingų spalvų siūlai, o ornamentai dažnai siuvinėti net kelių rūšių dygsniais: kryžiuku (viengubu ir dvigubu), grandinėle, virvute, šešėliavimu, kilpiniu siuvinėjimu ir kt.

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais mažose grupelėse bus supažindinama su skirtingomis delmonų siuvinėjimo technikomis bei mokoma pagrindinių siuvinėjimų dygsnių.

Birželio 10, 11 d. 17.00 val. SIUVINĖTOS DEKORATYVINĖS SIŪLĖS

Birželio 17, 18 d. 17.00 val. SIUVINĖJIMAS KILIMINIU DYGSNIU

Liepos 8, 9 d. 17.00 val. SIUVINĖJIMAS PILDYMO TECHNIKA

Liepos 15, 16 d. 17.00 val. SIUVINĖJIMAS KRYŽELIU

Liepos 22, 23 d. 17.00 val. SIUVINĖJIMAS BISERIU

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA tel. 8 46 310022. Dalyvių skaičius ribotas. Užsiėmimai mokami.

Mokymai organizuojami įgyvendinant Klaipėdos etnokultūros centro projektą „Mažosios Lietuvos amatystė“, kurį remia Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt, globoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Renginiai gali būti fotografuojami, filmuojami, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Primename, kad įstaigos patalpose privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

 

Data: 2020-07-23 | Pradžia: 17:00–19:00 val