Praktinės žolynų dirbtuvės


Birželio 13 d. 11–14 val. Meno kieme (Daržų g. 10) vyks Gintvilės Giedraitienės (Giedražolės) žolynų dirbtuvės. Susitikimo metu edukatorė pasidalins savosiomis žolybos technikos paslaptimis ir pamokys, kaip iš miško žolės ir laukinių žolynų nusipinti nepaprastą, šokančią Saulę. Ji, anot autorės, sušildys namus ir sielas visų, kurie ją priims širdimi. Nepagydomą priklausomybę Lietuvos miškams, pievoms, ežerams, upelėms ir piliakalniams turinti Giedražolė stebisi, jog gimė žmogumi, o ne upės žole ar paukšteliu. Kūrėjos ryšys su gamta itin ryškiai patiriamas kūrybos procese: ,,Žolynai... jie atiduoda man save, o aš save jiems... jie kalba, moko, giedrina... nuolankiai priima mano jiems primetamą naują gyvenimą“. Apie savitą, gyvą žmogaus ir gamtos sintezę byloja ir nuotraukoje šviečianti autorės kūrybos Saulė.

Dalyvių skaičius ribotas. Papildoma informacija ir registracija tel.: 8 46 310022

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt. Žolynų dirbtuvės yra vienas iš projekto „Etnoreidas“ renginių.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginys organizuojamas nepažeidžiant ir laikantis visų karantino sąlygų ir nurodymų.

Data: 2020-06-13 | Pradžia: 11–14 val