Tradicinių dainų klubas

Antradieniais, 18 val. Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) vėl skambės tradicinės lietuvių liaudies dainos. Etnokultūros centras kviečia į šiltus, skambius ir tradicinių dainų sklidinus Dainų klubo vakarus. Užsiėmimuose laukiami visi besidomintys ir norintys išmokti tradicinių lietuvių liaudies dainų – nėra reikšmingas nei amžius, nei dainavimo patirtis. Dainų klube kartu mokysimės dainuoti visų Lietuvos etnografinių regionų dainas. Dainų tematiką ir žanrus rinksimės atsižveldami į metų kalendorių. Dainuosime tradicinių švenčių bei darbų dainas ir pamažu apsuksime metų ratą. Užsiėmimus ves Loreta Stoliarovienė. Renginiai nemokami.

Prisijungti prie jau susiformavusio dainininkų būrio galite bet kurį antradienį. Būtina registracija tel. (8 46) 312113.

Įėjimas – tik su galimybių pasu.

Primename, kad įstaigos patalpose privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

Renginiai gali būti fotografuojami, filmuojami, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose. Šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medija priemonėse.


 

Data: 2021-12-14 | Pradžia: 18:00 val