Tradicinių šokių muzikos vakaras su „Sprycauka“

SPRYCAUKA (Vilnius) – tai jaunas diatoninės armonikos, smuiko ir mandolinos trio, naujų sąskambių ieškantis tradicinėse lietuvių ir užsienio šokių melodijose. Lietuviškos polkos, fokstrotų ir valsų mylėtojai savo repertuaruose stengiasi pabrėžti tradicinės lietuvių šokių muzikos išskirtinumą, tačiau šokėjus stebina ir Balfolk muzika bei kitomis improvizacijomis. Muzikantai aktyviai dalyvauja Lietuvos bei užsienio šokių naktišokiuose, festivaliuose, įvairiose šventėse. Renginys nemokamas.

Atlikėjai:

Deimantas Makrickas - diatoninė armonika;

Miglė Didbalytė – smuikas;

Vincas Linkevičius – mandolina;

Tradicinių šokių muzikos vakaras su Sprycauka yra vienas iš projekto „Etnoreidas“ renginių.
Projektas ,,Etnoreidas“ – įvairių etnokultūrinių renginių ciklas, pristatantis autentiško ir modernaus folkloro projektus, įdomius naujus atlikėjus, kūrybiškas idėjas, iniciatyvas ar kitas etnoraiškas. Projektą „Etnoreidas“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Primename, kad organizatorių patalpose vykstančių renginių metu privaloma laikytis LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

Data: 2020-08-20 | Pradžia: 19:00-21:00 val