Dr. Kristinos Blockytės-Naujokės paskaita

Joninės švenčiamos daugelyje Europos valstybių, tad nenuostabu, kad šios šventės laužai dega ir Lietuvoje. Tikima, kad trumpiausia metų naktis yra magiška, stebuklinga, o viena iš populiariausių šventinės nakties pramogų – paparčio žiedo paieškos. Kupolės nuo senų senovės apipintos įvairiausiais tikėjimais ir prietarais, tad kokie jie? Kodėl Joninių laužuose lietuvininkai degina raganas? Kaip elgtis šventinę dieną, kad užsitikrintum asmeninę laimę, o gal net susirastum ir savo antrąją pusę? Apie visa tai ir dar daugiau sužinosite birželio 21 d. 18 val. dr. Kristinos Blockytės-Naujokės paskaitoje „Po Joninių aura: laimė, baimė ir kiti degantys simboliai“.

Paskaita vyks Etnokultūros centro kiemelyje (Daržų g. 10) su tiesiogine transliacija per „Facebook“ paskyrą.

Esant nepalankiam orui susitikimas kiemelyje nevyks, tačiau paskaita vis tiek bus transliuojama tiesiogiai numatytu laiku.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medija priemonėse.

Data: 2021-06-21 | Pradžia: 18:00-19:00 val