SENOLIAI švenčia veiklos 40-metį

Būtų galima pasakyti banaliai, pavyzdžiui, kad 40 metų tai visai nedaug. Tačiau 40 metų yra daug. Tai ilga ir reikšminga kelionė, kupina daug meilės muzikai ir pačiam gyvenimui. O gyvenimą tikrai myli ir moka švęsti „SENOLIAI“ (vad. Jonas Petrauskas, Elena Šalkauskienė). O mums belieka tik žiūrėti, klausytis ir mokytis, pasidžiaugti ir padėkoti.
 
Lapkričio 18 d. (penktadienį) 17.00 val. maloniai kviečiame į Klaipėdos Pilies muziejaus konferencijų salę (Priešpilio g. 2), kurioje Klaipėdos miesto etnokultūros centro tradicinės instrumentinės muzikos ansamblis „SENOLIAI“ pažymės savo veiklos 40-metį. ????????????

Vakaro metu bus rodomas autentiškas, niekur kitur dar nerodytas, filmas. 1 val. trukmės filme kalbinami „SENOLIŲ“ ansamblio dalyviai, kurie dalijasi prisiminimais, kaip pirmą kartą paėmė į rankas instrumentą, kokią reikšmę jų gyvenime turi muzikavimas ir kaip jie tapo „SENOLIŲ“ senoliais. Pasakojimai nestokoja ir linksmų, ir graudžių gaidų, kupini neįtikėtino optimizmo bei energijos, spinduliuojančios išminties ir gerumo.

Fimo režisierė Dalia Kiseliūnaitė, operatorius Nerijus Jankauskas, montuotojas Dalius Sakavičius.

„Mūsų draugus, artimuosius ir svečius kviečiame kartu pasidžiaugti šia kolektyvo sukaktimi“ (Elena Šalkauskienė). ????


Renginys nemokamas, kviečiame dalyvauti.

Data: 2022-11-18 | Pradžia: 17:00 val