Tradicinių šokių muzikos vakaras su „Robaksais“

Rugpjūčio 6 d. 19 val. Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) vyks tradicinių šokių muzikos vakaras su grupe iš Vilniaus – „Robaksai“. Šešių skirtingų muzikos stilių atlikėjai tradicinį šokių melodijų skambesį jungia su šiuolaikiniais ritmais ir kitais harmoniniais skambesiais. Grupė yra eksperimentinio tradicinių šokių muzikos projekto „Folk’N’Roll“ iniciatoriai. Projekto turinį formuoja, tradicinių šokių melodijas atrenka, ir, visai muzikantų komandai siūlo, Daumantas Čepulis, o muzikines interpretacijas (aranžuotes) kuria ar pritaiko Marius Mockevičius. Renginys nemokamas.

Atlikėjai:

Daumantas Čepulis – armonika;

Marius Mockevičius – gitara, klavišiniai;

Faustas Gasperavičius – saksofonas;

Martynas Stoškus – būgnai;

Danielius Skeivelas – gitara;

Vainius Indriūnas – bosinė gitara.

Tradicinių šokių muzikos vakaras su Robaksais yra vienas iš projekto „Etnoreidas“ renginių. Projektas ,,Etnoreidas“ – įvairių etnokultūrinių renginių ciklas, pristatantis autentiško ir modernaus folkloro projektus, įdomius naujus atlikėjus, kūrybiškas idėjas, iniciatyvas ar kitas etnoraiškas. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba www.ltkt.lt.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Primename, kad organizatorių patalpose vykstančių renginių metu privaloma laikytis LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

Fot. Marius Guščia.

Data: 2020-08-06 | Pradžia: 19:00 val