Teatrologės-lėlininkės Salomėjos Burneikaitės iliustruota paskaita „Lėlių keliais iš Klaipėdos…“.

2018 m. kovo 21 d. 17.30 val. kviečiame į Klaipėdos etnokultūros centrą (Daržų g. 10), kur vyks teatrologės-lėlininkės Salomėjos Burneikaitės iliustruota paskaita „Lėlių keliais iš Klaipėdos…“. Tai viena paskaita iš renginių ciklo pagal projektą „Liaudiškoji lėlių teatro tradicija Žemaitijoje“. Tyrinėti šiam reiškiniui Klaipėdos miesto savivaldybė lektorei Salomėjai Burneikaitei skyrė individualią stipendiją.

Paskaitos metu pajausite ir sužinosite, kad kiekviename lėlės ir žmogaus santykyje yra įamžinta istorija, kuri pati atsiskleidžia ir gali mums daug ką papasakoti. Projektu „Liaudiškoji lėlių teatro tradicija Žemaitijoje“ siekiama Žemaitijos krašto tautodailinę lėlių teatro kūrybą įvesdinti į krašto etninės kultūros erdvę.
Lektorės paskaitos tikslas – pagilinti suvokimą apie prigimtinius kultūros šaltinius, paskleisti naujų žinių, istorinės bei dalykinės informacijos.  Tikimasi, kad po paskaitos atsivers teatrologinių tyrinėjimų etninėje kultūroje erdvė, o taip pat naujos patirties galimybės. Galėsite ją tęsti pritaikydami šeimose bei įvairioje profesinėse veiklose – kultūros istorijos, kūrybos, socialinio darbo, edukacinėse – pažindami, budindami ir praktikuodami prigimtinį savo kūrybiškumą.

Maloniai kviečiame.

Įėjimas laisvas.

Data: 2018 03 21 | Pradžia: 17.30 val