Tradicinių šokių klubas | Mokymai

Ketvirtadieniais kviečiame jaunimą ir ne tik į tradicinių šokių klubo vakarus - mokymus bei vakarones. Kviečiame prisijungti!
Šį ketvirtadienį (lapkričio 14-ąją) Etnokultūros centro tradicinių šokių klube svečiuosis Daumantas Čepulis (Vilniaus tradicinių šokių klubo muzikantas, šokių mokytojas, šokėjas, Tradicinių šokių draugijos prezidentas).
Dar kartą prisiminsime gražaus, tvarkingo ir darnaus šokimo, bendradarbiavimo poroje, kūno valdymo rekomendacijas, lietuviškų bei skandinaviškų šokių žingsnių pagrindus.
Nepraleiskime galimybės tobulėti !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
Nuo 2012-ųjų m. Klaipėdos m. sav. etnokultūros centre, ketvirtadieniais vyksta tradicinių šokių vakarai. Gyva muzika, jauki senamiesčio aplinka, gražūs žmonės ir prasmingas laisvalaikis. Tai atvira socialinė - kultūrinė erdvė, kurioje per tradicinį šokį, muziką savo vietą ir save gali atrasti kiekvienas.

KTŠK puslapis FB:
https://www.facebook.com/klaipedostradiciniusokiuklubas/
KTŠK grupės puslapis FB:
https://www.facebook.com/groups/klaipedos.tradiciniu.sokiu.klubas/?ref=bookmarks

PRISIJUNKITE !!!
(su avalyne, kuri padeda kojoms šokti :) )

Klaipėdos tradicinių šokių klubo vakarai - mokymai ir vakaronės Etnokultūros centre - viena projekto ,,ETNOREIDAS", iš dalies finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos, tęstinių veiklų.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse

Data: 2019 11 14 | Pradžia: 18.00 val