Tradicinių šokių klubas | Mokymai

etvirtadieniais kviečiame jaunimą ir ne tik į tradicinių šokių klubo vakarus - mokymus bei vakarones. Kviečiame prisijungti!
Šį ketvirtadienį (gruodžio 5) mūsų laukia Balfolk stiliaus šokių mokymai su Goda Sungailaite (Vilnius).
Balfolk - tai modernus būdas šokti tradicinius Prancūzijos šokius. Tai bendras Europos folklorinių šokių, atgaivintų ir vėl pradėtų šokti 70-aisiais Prancūzijoje, pavadinimas. Atsirado muzikantų, gebančių moderniai groti, tuomet žmonės pradėjo šokti dėl savęs, dėl smagumo, o ne pasirodymui ant scenos. Tokiu būdu tradicinis šokių stilius transformavosi į kažką naujo, kūrybiško ir lankstaus, išlaikant giliai tradicijoje įsišaknijusius šokių žingsnelius ir nepametant bendruomeninės orientacijos. Šiuo metu šis šokių stilius buria šokėjus iš visos Europos, neturi amžiaus ar ideologijos apribojimų - jeigu nori patyrinėti šokių žingsnelių ir melodijų pasaulį, tuo pačiu metu susipažįstant su kitais šokių aikštelėje - Balfolkas yra tau ir tavo draugams.
Goda Sungailaitė tyrinėja šokių pasaulį nuo mažumės, bando vis naujus šokių stilius nuo pramoginių iki moderno. Savamokslė lietuviškų tradicinių šokių mokytoja jau 10 metų, atradusi aistrą Balfolkui, ypatingai besigilinanti į tradicines jo šaknis. Pasišventusi Vincent Laine mokinė visuose su prancūziškų šokių tradicija susijusiuose klausimuose. Goda myli šokius, šokių mokymą ir stengiasi tai daryti aistringai, pagarbiai ir džiaugsmingai.
Ilgametė Vilniaus universiteto folkloro ansamblio “Ratilio” šokių mokytoja, viena iš tradicinių šokių ir muzikos festivalio “Folk LT” organizatorių, mokanti ir besimokanti Europos Balfolko festivaliuose
(le Grand Bal d’Europe - https://www.youtube.com/watch?v=ZzDSRCGOwRI ir Prague Balfolk Immersion - http://festival.balfolk.rond.cz/).

Iki smagaus susitikimo su Goda šokių aikštelėje!
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nuo 2012-ųjų m. Klaipėdos m. sav. etnokultūros centre, ketvirtadieniais vyksta tradicinių šokių vakarai. Gyva muzika, jauki senamiesčio aplinka, gražūs žmonės ir prasmingas laisvalaikis. Tai atvira socialinė - kultūrinė erdvė, kurioje per tradicinį šokį, muziką savo vietą ir save gali atrasti kiekvienas.

KTŠK puslapis FB:
https://www.facebook.com/klaipedostradiciniusokiuklubas/
KTŠK grupės puslapis FB:
https://www.facebook.com/groups/klaipedos.tradiciniu.sokiu.klubas/?ref=bookmarks

PRISIJUNKITE !!!
(su avalyne, kuri padeda kojoms šokti :) )

Klaipėdos tradicinių šokių klubo vakarai - mokymai ir vakaronės Etnokultūros centre - viena projekto ,,ETNOREIDAS", iš dalies finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos, tęstinių veiklų.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse

Data: 2019 12 05 | Pradžia: 18.00 val