Naujienos

III Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados nugalėtoju tapo Mažosios Lietuvos atstovas

2021 04 29
2021 m. balandžio 23 d. vykusiame respublikiniame etape varžėsi ir Mažosios Lietuvos atstovai, o vienas iš jų tapo Olimpiados nugalėtoju. Sveikiname Petrą Armoną – Klaipėdos Sendvario progimnazijos mokinį, 5–8 kl. amžiaus grupėje laimėjusį I vietą! Džiaugiamės, jog šeimoje pasėta etnokultūros sėkla vešliai žaliuoja ir veda pirmuosius vaisius. Petrui linkime nepaliaujamai semtis iš tradicinės kultūros lobyno, puoselėti meninius gebėjimus ir toliau skinti etnokultūrinius laurus.
 
Šalies etape iš viso dalyvavo 39 mokiniai. III etapas vyko nuotoliniu būdu ir susidėjo iš keleto dalių. Pirmoji dalis – etninės kultūros žinių tikrinimas sprendžiant testą tema „Kalendorinės šventės ir papročiai“. Antroji dalis – kūrybinės raiškos ir veiklos pristatymas. Komisijos narius sužavėjo mokinių profesionaliai parengti kūrybinės veiklos pristatymai, brandžios jų mintys ir etninės kultūros suvokimas.
 
III Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados pagrindiniai rengėjai – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Etninės kultūros globos taryba ir Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjunga.
Screenshot_2021-04-27 Etninės kultūros globos taryba-6be1f5a45389062290612bd59801601b.png