Naujienos

Etnokultūros centro salėje vėl laukiami moksleiviai

2021 06 03

Klaipėdos etnokultūros centre vėl laukiamos vaikų grupės: pristatomos atnaujintos ir naujos edukacinės programos pradinių klasių moksleiviams. Kviečiame registruotis ir mokslo metų pabaigą švęsti turiningai!

Edukaciniai užsiėmimai moksleiviams birželio 4–25 d.:

  • Priešmokyklinėms ir 1–4 klasėms. SENŲJŲ LIAUDIES MUZIKOS INSTRUMENTŲ PAŽINIMO EDUKACIJA „TIR LIR DŪDA“.
Vaikai supažindami su tradiciniais lietuvių liaudies piemenų instrumentais, jų atsiradimo istorija, galės išbandyti jų skambesį, muzikuoti. Improvizuodami su šiaudo birbyne, ožragiu, molio švilpyne, pūsline, skudučiais, skrabalu, galės imituoti įvairius gamtos ir buities garsus, tyrinėti kaip ir iš kokių medžiagų instrumentai padaryti.
Edukatorė – Ingrida Žmijauskienė.
Kaina – 1,45 Eur
Registracija tel. 8 608 28792
  • 1–4 klasėms. KŪRYBINĖS MOLIO DIRBTUVĖS „JAUNIEJI LIPDYTOJAI“.
Pažintinė keramikos amato edukacija skirta patirti lipdymo iš molio pradžiamokslį bei kūrybiškai praleisti laiką. Užsiėmimo metu iš balto molio lipdomi kūrybiniai indeliai, o jų puošybai naudojami augalų įspaudai arba pačių sukurti raštai bei ornamentai.
Edukatorė – Gretė Jablonskienė.
Kaina – 1,45 Eur
Registracija tel. 8 608 28792
  • 1–4 klasėms. Kultūros paso programa. LIAUDIES MUZIKOS EDUKACIJA „KAI AŠ MAŽAS BUVAU...“
Moksleiviai supažindinami su tradiciniais lietuvių liaudies piemenų instrumentais, išgirs ir autentiškus įrašus, ir instrumentų atsiradimo istoriją bei patys galės muzikuoti. Pasitelkiant liaudies pasaką vaikai su piemenų instrumentais sukurs pasaką savaip – įgarsindami veiksmus, veikėjus. Viktorina, kitos kūrybinės užduotys grupelėse padės kitaip pažvelgti į liaudies instrumentus.
Edukatorė – Ingrida Žmijauskienė.
 
Klaipėdos etnokultūros centro archyvo nuotr.

 

Su vaikais-8cde95e63224c5106207b60c8e21f165.png