Naujienos

Joninių metu „Trad.Attack!“ atvyksta į Lietuvą

2023 05 18

Pasisemkite tradicijų ir energijos su viena iš garsiausių Estijos grupių – „Trad.Attack!“.


Ši muzikinė grupė siekia plėsti savo pasaulėžiūrą ir kelia sau vis naujus iššūkius. Per devynerius metus muzikinė grupė išleido penkis studijinius ir tris skaitmeninius albumus! Naujausias albumas „Bring It On“ yra nuostabus atspindys, kaip grupė ieško naujų garsų bei plečia savo pasaulėžiūrą - į savo kūrybą jie įvedą vis naujus instrumentus. Be to, grupės nariai susitinka su daugybe muzikantų iš Lietuvos ir užsienio, pvz., Gruzijos vokalinio choru Iberi, kanadiečių folk-pop grupe The East Pointers, grupės Yemen Blues įkūrėju, Izraelio kilmės muzikantu Ravid Kahalani ir kitais. Visuose pažintyse „Trad.Attack!“ nepamiršta savo šaknų, jie išlieka ištikimi tam, kas juos daro ypatingais ir išskirtiniais.


„Trad.Attack!“ savo koncertuose nuolat stebina ir žavi savo talentu ir energija. Nuo polifoninio dainavimo iki drum'n'bass, nuo „Stadium rock” iki kaimo baladžių, nuo lopšinių iki naktinio klubo ritmo, nuo funk’o iki dūdmaišinės dainos, nuo tradicinio folk iki acid house reivo - jie žaidžia su viskuo, ką myli ir kuria naują muzikinį skambesį.
Grupės veikla buvo pripažinta ir apdovanota 29 muzikos apdovanojimais Estijoje, įskaitant Metų grupę ir Metų albumą. Jie jau koncertavo 38 šalyse ir pasirodė beveik visuose žemynuose: Woodford Folk Festival (Australija), Womad (JK ir Čilė), Rainforest World Music Festival (Malaizija), Vancouver Folk Festival (Kanada), Womex ir Folk Alliance International festivaliuose.

Šią vasarą, Joninių metu, „Trad.Attack!“ atvyksta į Lietuvą! Garsioji Estijos grupė sudrebins Klaipėdos Jono klaną ir nustebins netikėtais garsų deriniais su naujausiu albumu „Bring It On“. Birželio 23-ąją patirkite nepakartojamą vakarą, pilną nuostabios energijos ir geros muzikos, kurią jums siūlo Trad.Attack!

 

Nuotrauka: Martin Rästa

OXc_HbBo-e5e059cf2483c7cb3482d8848c88980d.png